Naše Reference

Zde najdete seznam našich vybraných realizovaných projektů

logo_wofino


Managerský systém
Wofino Office

Pro společnost FAIR JOB PORTAL s.r.o jsme vyvinuli  vyvinuli managerský informační systém, jehož hlavním přínosem je v efektivní správa firem, které poskytují webového portálu jednotlivé pracovní pozice. www.wofino.com

Kalkulace nabídek BiosCal

Na zakázku jsme pro firmu Biosuntec vyvinuli kalkulační nástroj pro správu nabídek, a to jak pro komplexní inteligentní systém Bios Home a Bios Max, tak i pro samostatné fotovoltaické systémy. 

www.biosuntec.cz

logo-boxenergy-modra

Sofwarová platforma pro řízený přístup k elektrické energii

Společnost NiXE Development spolupracuje na vývoji platformy, která dokáže povolit odběr energie ze sítě na základě různých preferencí, například pro chytré nabíjecí stojany na kola. 

Může se jednat o jednorázovou platbu za připojení, za zpoplatnění odběru nad vámi stanovený čas, energii zdarma můžete poskytovat držitelům zákaznických karet anebo naši aplikaci využít jako nástroj digitálního marketingu, kdy k “odblokování” záskuvky dojde po zhlédnutí reklamy či stažení aplikace.

www.boxenergy.cz

Informační systémy ATC

Na zakázku jsme vyvinuli pro Armandy Therapy Clinic komplexní informační systém, jehož těžiště je v efektivním plánovaní terapií, s podporou mobilní aplikace jako pro terapeuty tak pro klienty terapeutického centra. 

biosuntec-logo

Vzdálená správa domu Biosuntec Home

Pro firmu Biosuntec jsme dodali řešení pro vzdálenou správu domu. Klient má tak celý dům plně pod kontrolou a umožňuje mu na dálku kompletní správu technologií od tepelného čerpadla, které zabezpečuje jak topení objektu, tak jeho chlazení, až po rekuperaci či fotovoltaickou elektrárnu.

Součástí sytému je i prvek pro monitoring výroby a spotřeby elektrické energie celého objektu. Monitorovací systém je dodáván v rámci NiXEnergy.

Celou technologii Biosuntec Home si můžete prohlédnout na přiloženém videu. 

refBios2

Manažerský systém EscapeNET

Pro management Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje jsme dodali specifický manažerský systém monitorující vybraný segment výjezdů záchranářů. Systém umožňuje spravovat zdravotní události od hovoru, přes příjezd výjezdové skupiny až po propuštění pacienta do domácí páče.

Snímek obrazovky 2021-01-25 v 10.09.27

Monitorovací systém
HOLMES control

Společnost NiXE Development vyvinula i vlastní unikátní řešení pro monitoring energií budov HOLMES control. Toto řešení umožňuje jednak monitorovat samotnou spotřebu jednotlivých energií a tím poskytovat data pro jejich optimalizace, ale dále obsahuje i monitorovací mechanismy odhalující nestandardní stavy či úniky, více na holmescontrol.cz

Managerský systém pro Náborářka.cz

Pro podporu pracovního webového portálu www.naborarka.cz jsem na zakázku pro FAIR JOB PORTAL s.r.o. vyvinuli managerský informační systém, jehož hlavním přínosem je v efektivní správa firem, které poskytují webového portálu jednotlivé pracovní pozice.

tallent-logo

Personální software JobSystem

Pro potřebu personální agentury jsme dodali managerský personalistický software. Toto softwarové řešení umožňuje efektivně a komplexně spravovat personální agendu včetně evidence celého náborového procesu od prvního kontaktu s klientem, až po jeho umístění na vybrané pozici. 

Elektro kalkulace

Pro efektivní sestavování návrhů rozpočtů elektro zakázek jsem vyvinuli vlastní řešení pro správu a tvorbu rozpočtů. Tento software v využívá ceník M21, který  je určen pro sestavování rozpočtové dokumentace v investiční výstavbě a pro fakturování externě prováděných elektromontážních prací včetně údržby. V současné době připravujeme velkou modernizaci a přechod na webovou verzi.

rozpocet.elektro-material.cz